podsłuch w telefonie, gdzie warto ?

podsłuch w telefonie, gdzie warto ?

Witam. Dajcie znać, jeżeli orientujecie się, co to dokładnie jest Spyphone? Jak używa się takiego podsłuchu w praktyce? Muszę coś takiego zainstalować na telefonach pracowników. Naturalnie będą o tym wiedzieli. Pozdrawiam.

Marko

Posty: 6

 
Jak potrzebujesz sprawdzonego podsłuchu do telefonu, to zerknij na tę stronę https://spyphonesoft.pl/. To oprogramowanie profesjonalnej firmy. Mają ofertę dla każdego systemu operacyjnego. Szczerze polecam z własnego doświadczenia.

Wariat

Posty: 12

 
Ciekawa jestem tych wszystkich opcji. Z tego, co czytałam na stronie to Spyphone jest chyba najlepszy. Mam nadzieję, iż nie wyniesie mnie to sporo. Na razie chciałabym spróbować, zbadać, jak to wygląda w praktyce.

Lupusx

Posty: 13

 
Właśnie dokładnie jest tego za mnóstwo i trudno się zdecydować na coś konkretnego. Nie mam pojęcia, na co zwracać uwagę, wybierając podsłuch do telefonu, a chciałbym wykupić takie oprogramowanie.

Pzengota

Posty: 26

 
Ja też planuję podsłuch w telefonie. Tyle, iż mam obawy co do ceny. Nie wiem, czy dam radę finansowo. Podobno tania taka usługa nie jest. Jak coś więcej na ten temat możecie powiedzieć, to piszcie. Czy to w ogóle jest opłacalne na dłuższą metę. Czekam i dziękuję.

Motospec

Posty: 8

 
Mnie odpowiada. Chyba zdecyduję się na taką możliwość, bo nie mam innego wyjścia. Pytanie teraz, ile mnie będzie takie oprogramowanie kosztowało. Może są jakieś opcje, jeśli chodzi o podsłuch na telefon, że na przykład jakiś pakiet testowy. Jak coś, to piszcie, dajcie znać.

propek1

Posty: 15

 
Spyphone owszem, ale z opcją wszelkich możliwości. Jak już decydować się na taki krok, to tak, żeby mieć dostęp do wszystkich danych na śledzonym telefonie. W najdroższym pakiecie masz pewność, że oprogramowanie nie zostanie wykryte przez żaden program antywirusowy.

david011

Posty: 12

 
Niesamowite możliwości. Według mnie nie ma lepszego podsłuchu jak właśnie oprogramowanie Spyphone. Teraz dokładnie mogę śledzić telefon, na którym aplikacja została zainstalowana. Świetny program.

seweryn

Posty: 12