pizza w Bydgoszczy, szukam!

pizza w Bydgoszczy, szukam!

Gdzie kochani jecie pizzę w Bydgoszczy? Gdzie wam najniezwyklej smakuje? Jestem dość wybredna i jak dotąd nie odszukałam jeszcze restauracji, która spełniłaby moje oczekiwania ;) Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję.

dziubbek56

Posty: 6

 
Ja też nie gustuję w jednym konkretnym lokalu. Lubię odwiedzać różne restauracje :) Ale jak daniem głównym ma być pizza, to koniecznie idę do pizzerii w Bydgoszczy. Nie zamawiam do domu i nie chodzę po fast foodach :D Najbardziej smakuje mi pizza z kaparami.

dobrusia

Posty: 9

 
Małokaloryczna pizza? Nie znam żadnej knajpki w Bydgoszczy, gdzie coś takiego serwują :) Pizza to pizza. Danie, którym mamy się najeść i już. Od czasu do czasu choć dbam o linię też pozwalam sobie na takie co nieco. W końcu raz człowiek żyje. Nie przesadzajmy.

Gruamer

Posty: 9

 
Łamię się i to często. Zwyczajnie, gdy nachodzi mnie pokusa, to zamawiam pizzę do domu. Mamy w Bydgoszczy kilka fajnych pizzerii. Ale można zrobić własną pizzę z mniejszą ilością kalorii :)

frunet

Posty: 5

 
U mnie jak ma być pizza, to koniecznie z mięsem. Muszę czuć, iż pojadłem. Najlepiej jakaś wołowinka :) Również czekam na propozycje lokali w Bydgoszczy. Może ktoś mnie tu mile zaskoczy, gdzie można zamawiać pizzę po północy, w niedziele i święta ;)

drumer

Posty: 3

 
To którą pizzerię w Bydgoszczy polecasz? Nie mam ulubionego lokalu. Gdy mam ochotę na pizzę, to wybieram się do naszej osiedlowej knajpki, niemniej jednak tam raczej nie można powiedzieć, że pizza jest dobra. Chyba mrożona wkładania do mikrofali ;)

transerwis

Posty: 9

 
Bardzo ciekawy temat, którego wcześniej nigdzie nie znalazłam. Jestem w mieście dopiero od niedawna i nie mam doświadczenia z wieloma restauracjami. Też dowiedziałabym się chętnie, gdzie można zamówić smaczną pizzę w Bydgoszczy. Lubię chrupiącą i koniecznie dużą :D

yetisize

Posty: 25

 
Czekam w takim układzie na przepis, a dopóki nie dostanę, nie będę szlochać, że od czasu do czasu zjem sobie pizzę. Jak już tu jestem, to spytam o pizzerię w Bydgoszczy, którą polecacie, bo robią tam smaczne pizze.

serwus45

Posty: 12

 
Pizzeria w Bydgoszczy godna polecenia http://www.piratto.pl. Przekonajcie się sami, bo trudno pisać, że coś jest faktycznie smaczne. Tę pizzę po prostu trzeba spróbować. Pozdrawiam.

Lupusx

Posty: 18

 
Mylisz się. Skorzystaj z propozycji kolegi, a nie pożałujesz :) Zawsze jestem zadowolony z placuszka. Według mnie lepszej pizzerii w Bydgoszczy nie odnajdziesz. Pozdrawiam.

urszulka

Posty: 12