Burger Ostrowiec, co polecicie ?

Burger Ostrowiec, co polecicie ?

Hej, gdzie można zjeść naprawdę dobrego burgera w Ostrowcu? Próbowałem w kilkanastu miejscach i to nie to, o czym myślałem?

aluś44

Posty: 7

 
Nie mam jakoś zdania na temat pizzy i lokali w Ostrowcu. Nie jestem częstym bywalcem knajpek, jak coś to zamawiam jedzenie do domu. Sprawdzę tę pizzerię, skoro ma takie dobre opinie i mówicie, że warto.

Dagmara87

Posty: 23

 
Tak, dobra jest ta pizza w Ostrowcu i nie ma co, rzeczywiście wyróżniają się na tle innych. Można zjeść tanio i smacznie. Mnie i znajomym ten lokal niesłychanie spasował.

izzy86

Posty: 15

 
Jak chodzi Ci o tanią pizzerię w Ostrowcu, to nie narzekaj. W tym lokalu jest z cennikiem bardzo dobrze, masz ogromnie wielką pizzę za naprawdę niewiele. Ja z moja rodzinką często od nich zamawiamy i nigdy się nie zawiedliśmy, nawet na dowóz.

Budowlaniec

Posty: 15

 
Jeśli chcecie zasmakować czym naprawdę jest burger, polecam ten lokal w Ostrowcu http://www.mobilnapizza.pl. Tu nigdy nie ma lipy, a świeże produkty masz gwarantowane. Mega wyżerka, o której marzy się każdemu, zwłaszcza wieczorkami:) Polecam, musicie tam przyjść.

dzipkis

Posty: 23

 
Z takim burgerem jak w Ostrowcu w pizzerii jeszcze moje podniebienie nie miało do czynienia. Szkoda, że to takie kaloryczne, a u mnie trudno o ruch, bo mógłbym je jeść rano i wieczorem. Jeśli chodzi o standard lokalu, to naprawdę jestem pod wrażeniem.

Wariat

Posty: 14

 
Mam porządne zdanie na temat pizzy w wydaniu lokalu w Ostrowcu. Naprawdę dbają o jakość, świeżość. Najbardziej smakuje mi ciasto, jakie jest kruchutkie, cieniutkie, po prostu takie jak lubię. Cennik jest spoko, wobec tego jak tylko mam ochotę na pizzę, to wpadam do nich. Jak zamawiasz do domciu, jest zawsze gorąca. Polecam.

Mr Boks

Posty: 19

 
Weszłam na ich stronkę, na zdjęciach pizza wygląda ok:) Ostrowiec górą. Powinno powstawać coraz więcej takich pubów, gdzie rzeczywiście dbają o recepturę przygotowywania, a nie karmią nas jakimiś sztucznościami. Szczerze powiem, iż zgłodniałam.

Jasio

Posty: 20

 
O, zjadłoby się taką parującą pizzę. Nie jestem z Ostrowca, to nie skorzystam, a burger też jak widać jest powalająco kuszący. Szkoda, wygląda na to, iż to całkiem dobry lokal.

21gregorek

Posty: 13