Polecacie przegrywanie filmu z kasety na płytę?

Polecacie przegrywanie filmu z kasety na płytę?

Cześć słyszałem, iż jest taka opcja jak przegrywanie vhs na dvd, wiecie może ile kosztuje dan usługa?

Jeśli jest w taniej cenie to chętnie bym skorzystał.

Facio

Posty: 17

 
Witam, poszukuję firmy, jaka zajmuje się przegrywaniem vhs na dvd, znacie może takową?

Będę wdzięczna jeżeli polecicie mi firmę, jaka waszym zadaniem jest najlepsza i jesteście zadowoleni z jej usług. Czekam na szybkie informacje z niecierpliwością. Proszę o szczere wypowiedzi, z góry wszystkim dziękuję oraz niesłychanie serdecznie pozdrawiam.

1Alex149

Posty: 22

 
Cześć,

znam bardzo dobrze wasz problem gdyż sama miałam podobny, znalazłam jednak w Internecie takową stronę www.vhs24.pl i na niej się wszystkiego dowiedziałam na dany temat. Teraz przegrywanie vhs na dvd jest dla mnie czymś bardzo pomocnym. Wiele filmów dana firma mi przegrała, jestem zadowolona w stu procentach.

Mam nadzieję, że wam pomogłam, pozdrawiam.

Zuchman

Posty: 20

 
Witam serdecznie, mój syn niezwykle pragnie przegrać własne bajki, jakie znajdują się na kasetach wideo na płyty aby móc je oglądać na laptopie. Będę wam niezwykle wdzięczna jeżeli powiecie mi gdzie można cos takiego zrobić i jakie trzeba ponieść koszty.

Czekam na informacje.

Gargamel5

Posty: 15

 
Cześć,

znam niesłychanie dobrze wasz kłopot gdyż sama miałam podobny, odszukałam jednak w Internecie takową stronę www.vhs24.pl i na niej się wszystkiego dowiedziałam na dany temat. Dzisiaj przegrywanie vhs na dvd jest dla mnie czymś niesłychanie pomocnym. Mnóstwo filmów dana firma mi przegrała, jestem zadowolona w stu procentach.

Mam nadzieję, że wam pomogłam, pozdrawiam.

donbagino

Posty: 13

 
Dzień dobry, mam do was prośbę, dowiedziałam się niedawno, że można przegrywać stare filmy z kaset na płyty, to chyba przegrywanie vhs na dvd, możecie mi powiedzieć coś na dany temat więcej?

Chętnie skorzystałabym z takiej usługi, napiszcie mi tylko gdzie mam się udać.

yetisize

Posty: 25