Pomysł na prezent?

Pomysł na prezent?

Poszukuję rzetelnej firmy, jaka wykona dla mnie mozajkę z fotografii rodzinnych. Nie znam się za niezwykle na tym jakie zdjęcia wybrać, dlatego poproszę tylko te firmy ze zdrowym podejściem do Klienta.

Antoni z Łodzi.

1Alex149

Posty: 22

 
Moja Pani fotograf poleciła mi www.mozaikowo.com.pl, ona mówiła, iż tam pracują niezmiernie fajni ludzie i już dwie klientki od niej zamawiały tam mozajkę zrobioną ze zdjęć, jakie ona im robiła J Ja też mam cel zamówić sobie taką mozajkę, niemniej jednak to po ślubie, jak będą właśnie fotografie ze wesela i z wesela... fajnie będzie potem na to patrzeć. Z tego co wiem, to za najwypaśniejszy pakiet płacisz coś w granicach 150pln, a są inne pakiety do wyboru ;) Mam nadzięję, iż pomogła, więc trzymaj się ciepło i powodzenia.

Strzała

Posty: 23

 
Generalnie fajna sprawa, niemniej jednak ja nie mam zielonego a nawet niebieskiego pojęcia jak się robi taką mozajkę, a chętnie się dowiem. Ja na twoim miejscu szukałbym w internecie, bo w mieście to się naszukasz, nachodzisz i tyle będziesz z tego mieć. W internecie możesz sobie na spokojniutko, z kawusią i ciasteczkiem poszukać i albo to zlecić poprzez neta, albo odnaleźć jakąś firmę, jaka to dla ciebie zrobi.

Jacuś

Posty: 14

 
Na mozaikowo poszukaj, oni mieli chyba adres na .com.pl czy na .com to sobie wpisz, ostatnio brat przeglądał tam ich galerię i niezłe robił oczy. Płacisz stówkę i masz wypaśny obraz w ramie, który możesz sprezentować na mnóstwo okazji, w zalezności od tego które to będą zdjęcia. On szukał akurat dla własnej panny, bowiem ona uwielbia konie. Zaplanował, że zrobią z ich fotek razem właśnie konia i się udało. Jat ego nie widziałem, bowiem byłem poza miastem, ale on sobie chwalił bardzo.

Dr-House

Posty: 21

 
Na www.mozaikowo.com.pl masz takie przepiękne i niedrogie mozaiki ze fotografii, masz tam kilka szanse jaki chcesz rozmiar, ja zamawiałam niedawno dla rodziców z okazji odnowienia mieszkania, żeby mieli takie sobie ich romantyczne foto nad łóżkiem. Zapłaciłam coś około stu złotych i w tej cenie rzeczywiście wyśmienicie się postarali. Dostałam do tego jeszcze taką ładną ramkę. Generalnie na ich stronie widziałam, iż robili taką pracę nawet dla szkóły więc na pewno są dobzi w tym co robią, ja osobiście polecam.

Adi666

Posty: 18

 
Przyzwoite pytanie, sam szukam od jakiegoś czasu firmy, jaka się tym zajmuje. W Olsztynie przeszedłem wszystkich fotografów, natomiast niektórzy z nich nawet nie wiedzieli o czym mówię, no więc wiesz... w necie coś powinno być, natomiast ja mam słabe łącze i zanim coś znajdę to mnie już szlak trafia, ż estrony się tak długo ładują :P Chciałbym Ci pomóc, natomiast jak już wiesz za wiele nie poradzę, jakby co będę tu zaglądać jeszcze o ile Ty coś odszukasz ;))

pozdro

lenox4

Posty: 28

 
na Mozajkowo możesz odnaleźć, jak wpiszesz w Google powinnaś odnaleźć. Niezmiernie fajni ludzie tam pracują, zmieniałam projekt kilkanaście (!) razy a oni cały czas robili co chciałam i mi pomagali dobrać zdjęcia, no kochani ludzie :* ceny też mają takie, że ja tylko poszukuję okazji kiedy tu można komuś nabyć taką mozajkę :D Niedługo tata ma urodziny to może dla niego też coś skomponuję, choć nie wiem jeszcze z jakich fotografii, natomiast jakie kolwiek zdjęcia weźmiesz, efekt jest super hiper!

deamonix1

Posty: 20

 
Ja zawsze lubiłam takie rzeczy robić ze zdjęciami. To znaczy takich mozajek to robić nie umiem, niemniej jednak robiłam zdjęcia z moim TŻ’tem i później tworzyłam z tego prezentację w power pointcie. Wsadzałam tam jakiś podkład muzyczny. Taka mozajka jest fajniejsza bowiem na to można zawsze popatrzeć, a prezentację trzeba odpalić. Jak znajdziesz jakieś fajne i niedrogie miejsce gdzie to można zrobić – to daj cynk ;)

izzy86

Posty: 15

 
Mój tata mamie zakupił na stronie www.mozaikowo.com.pl (miał jeszcze w historii przeglądania to pozwoliłam sobie zerknąć dla ciebie :P) nie wiem ile zapłacił, natomiast efekt jest faktycznie zaskakująco kozacki! Na początku jak zobaczyłam jej obraz (przedstawia różę) to pomyślałam, iż ładna i byłam ciekawa która to technika, natomiast ja tu podchodzę i widzę, iż to nie pomalowane farbami czy coś tylko miniaturowe fotografie. Jak dla mnie bomba i spokojnie mogę polecić ich za wykonanie mają 6+

Sarev22

Posty: 27

 
Chciałabym pomóc niezmiernie, niemniej jednak nie wiem jak L już drugo raz na forum widzę, że ktoś szuka tej mozajki i wiem że to niezmiernie modna opcja teraz na wystrój mieszkania, no niemniej jednak ja nie jestem w temacie – wybacz :( Jakbym coś znalazła to napewniaka ci utaj napiszę więc głowa do góry i bądź przyzwoitej myśli Kochana ma!!

Wertastable

Posty: 18