fotograf na ślub Zielona Góra, oferta

fotograf na ślub Zielona Góra, oferta

Zacząłem się interesować fotografem, który mógłby mi zrobić zdjęcia ślubne. Nie za niezwykle się na tym znam, zatem dajcie znać, na co w ogóle zwracać spostrzeżenie? Moje doświadczenie w tym niestety jest zerowe.

suderuss3

Posty: 2

 
Z tego, co pamiętam to jest fotograf ślubny w Gorzowie Wielkopolskim, który cieszy się bardzo dużym uznaniem. Niestety nie mam obecnie namiarów do niego, ale jak znajdę to od razu podeśle. To osoba, która wie jak ustawić młodych i jak wyciągnąć ze zdjęć tak dużo jak to tylko jest możliwe. Zdjęcia są wtedy super.

Marko

Posty: 4

 
Korzystałem z fotografa na wesele z Zielonej Góry, która ma tutaj swoją stronę http://jacekpatecki.pl. Warto tam zajrzeć, albowiem ma super ofertę dla każdego.

minus56

Posty: 4

 
U nas fotograf zrobił piękną sesję zdjęciową w plenerze. Wyszła niesamowicie. Nie spodziewałam się, że zdjęcia mogą być takie super. Nawet cena mi przestała przeszkadzać jak zobaczyłam jak to wszystko super wygląda.

Michaś

Posty: 2

 
Mnie się podobają zdjęcia ślubne. Mogę oglądać nie tylko własne, lecz również czyjeś. To taka nadzwyczajna chwila dla każdego. Niestety nie zawsze później już jest tak pięknie jak to wyglądało wtedy na zdjęciach.

Anno Domini

Posty: 12

 
Z tego, co pamiętam to jest fotograf ślubny w Gorzowie Wielkopolskim, który weseli się bardzo dużym uznaniem. Niestety nie mam obecnie namiarów do niego, lecz jak znajdę to od razu podeśle. To osoba, jaka wie jak ustawić młodych i jak wyciągnąć ze fotografii tak sporo jak to tylko jest możliwe. Fotografie są wówczas super.

igorek

Posty: 3

 
Ofert jest niezwykle dużo, zatem na pewno każdy trafi na kogoś, kto spełni jego oczekiwania. Jeżeli chcemy kogoś na już to może być na nieszczęście kłopot z terminem.

TomekK

Posty: 16

 
Jeśli chce się zaoszczędzić to albo bierze się taniego fotografa ślubnego z Zielonej Góry albo zdjęcia robi się na własną rękę. Jest to zawsze jakaś opcja dla nas.

duduś33

Posty: 11