warsztaty noworodkowe, gdzie szukać ?

warsztaty noworodkowe, gdzie szukać ?

Jestem w 7 miesiącu ciąży i chciałabym wykonać sobie sesję, abym miała pamiątkę na przyszłość. Czy wiecie, kto wykonuje sesja ciążowe w Szczecinie?

EeZnak

Posty: 4

 
Wykonaj sobie sesję ciążową w Szczecinie. Jest to pamiątka na długie lata. My jedno zdjęcie dostaliśmy bardzo duże i włożyliśmy do ramki. Wisi u nas na ścianie i wygląda obłędnie. Jak patrzę na nie to się łezka w oku kręci.

Yuri20

Posty: 10

 
Jeżeli chodzi o sesje noworodkowe w Szczecinie to polecam Ci to studio fotograficzne https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-noworodkowe-dzieciece. Pani fotograf robi bardzo doświadczone zdjęcia. Wszystkie nam się bardzo podobały, więc szczerze mogą polecić Ci to studio.

Radziu

Posty: 9

 
Warsztaty noworodkowe przydają się fotografom z małym doświadczeniem. Mogą się oni sporo dowiedzieć, jak obchodzić się z małym dzieckiem podczas sesji noworodkowej. Poza tym warsztaty, to także podniesienie doświadczenia.

edyta123

Posty: 8

 
Wykonaj sobie sesję ciążową w Szczecinie. Jest to pamiątka na długie lata. My jedno zdjęcie pozyskaliśmy niezwykle olbrzymie i włożyliśmy do ramki. Wisi u nas na ścianie i wygląda obłędnie. Jak patrzę na nie to się łezka w oku kręci.

wisła1905

Posty: 9

 
Sesje ciążowe w Szczecinie najpiękniej wyglądają nad morzem. Ja kiedyś wykonywałam taką sesję, jednak to było 5 lat temu i w Sopocie. Musisz poszukać doświadczonego fotografa.

Eksperttt45

Posty: 7

 
Sesja ciążowe w Szczecinie pięknie wychodzą nad morzem na plaży. Może przemyślisz i właśnie tam zrobisz kilka zdjęć?

SZczecinek23

Posty: 3

 
Sesje noworodkowe w Szczecinie muszą być wykonywane poprzez profesjonalistów, którzy wiedzą, jak mają postępować z tak małym dzieckiem. Ja powierzyłam bym swoje dziecko tylko zaufanej osobie.

Jasio234

Posty: 5

 
Widziałam nie raz fotografie z sesji noworodkowej w Szczecinie i byłam zachwycona jedną Panią fotograf. Jednak w tym momencie nie mam do niej kontaktu, jak znajdę to dam Ci znać.

pawel253

Posty: 4