odbitki M1, polecicie ?

odbitki M1, polecicie ?

Dzień dobry. Przeglądam oferty zdjęć do dokumentów w Nowej Hucie i nie wiem, którego fotografa wybrać. Może robiliście zdjęcie do dowodu i jesteście zadowoleni? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

miner23

Posty: 10

 
Mam w planach spróbowania sił w fotografii. Tak na poważnie. I na pewno przydadzą się wtedy dobrej jakości odbitki. Polecajcie jeszcze więcej miejsc w Krakowie, bo jak na razie widzę tylko kilka propozycji. Jak już płacić i korzystać z usług, to na pewno w jakimś profesjonalnie działającym studiu fotograficznym.

jirajamgo

Posty: 18

 
Zwykle nie wywołuję zdjęć, więc raczej nie wiem, jaki punkt. Pod nosem mam jeden, ale nie mam o nim bladego pojęcia. Nawet nie wiem, ile teraz kosztują odbitki w Nowej Hucie. Ale to fajny pomysł, żeby wywołać zdjęcia z wypadu i umieścić w tradycyjnym albumie ;) teraz to chyba mało kto takie ma.

Klakier

Posty: 8

 
A sprawianie zdjęć w M1? Wiele porządnych opinii ma ten punkt. W sumie od zawsze u nas na rynku, więc fotograf pewnie profesjonalny. Nie ukrywam, iż też poszukuję najlepszego laboratorium fotograficznego. Jak coś, polecajcie dalej. Każdą propozycję dokładnie sprawdzę. Dziękuję.

E-GOista

Posty: 10

 
To niezwykle dobry fotograf w Nowej Hucie http://fotograf-m1.pl. Od zawsze sprawiam tu zdjęcia i jak potrzebuję robię zdjęcia do dokumentów. Jakość pierwszorzędna. Szczerze polecam.

fidelio

Posty: 27

 
Mam niezwykle dobre zdanie o sprawianiu zdjęć w M1. Tam pracują naprawdę profesjonaliści, którzy wiedzą, jak obsługiwać nowoczesny sprzęt. Wywołałem fotografie z wypadu w góry. Super jakość.

WTFurdoin

Posty: 6

 
Jak dla mnie ważna jest profesjonalna i miła obsługa. Laboratorium fotograficzne w M1 to znany punkt, gdzie od zawsze można było wywołać zdjęcia bez obaw o jakość. Zawsze tam wywołuję i nie narzekam na efekty :)

wezusz

Posty: 13

 
Ekstra. Na pewno zapoznam się z ich ofertą, albowiem nie orientuję się w tej branży nic a nic :) Rzadko robię odbitki, wobec tego na pewno udam się do M1. Dziękuję za poradę. Nie ma to jak skorzystać z oferty z polecenia.

Gruszek2

Posty: 5

 
Miałem mnóstwo wątpliwości, zanim zdecydowałem się oddać fotografie do wywołania. Odbitki w Nowej Hucie to mnóstwo ofert. Jak co do czego przyszło, nie miałem zaufania do żadnego. Naczytałem się niepochlebnych opinii.

tasdefleja

Posty: 9

 
Korzystam z odbitek w M1. Jak dla mnie jest tu jakość i szeroki zakres dodatkowych usług. Poleciła znajoma, która dość często korzysta z takich usług, bo sama zajmuje się fotografią. Cennik mają równie okej.

andrew66

Posty: 20