Zna ktoś fotografa ślubnego z Zielonej Góry?

Zna ktoś fotografa ślubnego z Zielonej Góry?

Witam. Wkrótce będę organizował uroczystość ślubną. Teraz interesuje mnie fotograf ślubny w Zielonej Górze.

Polecicie kogoś?

Jacuś

Posty: 13

 
Hej. Moja przyszła żona szybko zmotywowała mnie do tego, aby poszukać fotografa ślubnego w Nowej Soli. Sam zdziwiłem się, że trzeba rezerwować terminy z tak ogromnym wyprzedzeniem, ale trudno – trzeba było to zaakceptować.

Teraz stoimy przed koniecznością podpisania umowy, bo to dla nas gwarancja, że fotograf w ogóle pojawi się w dniu naszego ślubu.

Okolicc34

Posty: 20

 
Cześć.

Sporo problemów przysporzyła mi fotografia ślubna w Zielonej Górze, ponieważ to branża, która pozostawia dość szerokie pole manewru. Na szczęście są fora dyskusyjne, na których przyszli i obecni nowożeńcy wymieniają swoje doświadczenia na ten temat. Ja wybrałem ofertę http://kr-foto.pl.

Franeczek23

Posty: 20

 
Dzień dobry. Dużym wyzwaniem dla nas okazała się branża fotografii weselnej w Zielonej Górze. Prędko mieliśmy okazję wybrać fotografa, jednak postanowiliśmy nie śpieszyć się z decyzją. Okazało się to niezmiernie wyśmienitym pomysłem, albowiem kilka dni potem znajoma poleciła nam sprawdzonego fotografa.
Zaprezentowane poprzez nią fotografie z jej wesela przekonały nas.

Sarev22

Posty: 27

 
Witam.

Kilka tygodni temu mocniej zaczęła interesować nas fotografia ślubna w Nowej Soli z racji faktu, iż zarezerwowaliśmy już salę weselną. Staliśmy przed koniecznością wyboru przedstawiciela tej profesji, ale nie mieliśmy pojęcia, jak się do tego zabrać. Ostatecznie oceniliśmy fotografa przez jakość jego zdjęć.

jose_bastiano

Posty: 25

 
Witam serdecznie. Nie mam wątpliwości, że fotograf w Nowej Soli jest w stanie zrobić dla każdego znakomitą fotorelację z imprezy, którą równie dobrze może być wesele, jak i wesele.

Warto zwrócić spostrzeżenie, w czym specjalizuje się dany fotograf, bo wykonując porządne fotografie z wydarzeń sportowych i tym podobnych koniecznie zapewni nam rewelacyjne fotografie z wesel, w czym nie musi się specjalizować.

englandrm

Posty: 21