fotograf ślubny Radziejów, oferta ?

fotograf ślubny Radziejów, oferta ?

Wymagamy zupełnie szczególnej weselnej sesji zdjęciowej, niemniej jednak też narzeczeńskiej. Jak ktoś coś, to niesłychanie dziękuję. Jeżeli polecacie konkretnego fotografa ślubnego w Strzelnie, to napiszcie. Bardzo dziękuję.

Gumis

Posty: 10

 
Ja nie chcę demonizować sprawy, ale też zacznę szukać wcześniej. Nie mam zamiaru odłożyć fotografa ślubnego na później. Podobno we Włocławku są problemy z terminami. Takie doszły mnie słuchy. Może jak coś, to polecicie kogoś konkretnego. Mam nadzieję, że uda nam się znaleźć dobrego fotografa w dobrej cenie ;)

masazzer4

Posty: 12

 
To nie za wcześnie? Nie orientuję się w temacie fotografa ślubnego w Radziejowie, ale nie myślałam, że to będzie takie trudne. W planach ślub w 2019 roku :) Czy już mam pytać, dzwonić i zaklepywać? Napiszcie, bo nie chciałabym później znaleźć się w poważnym problemie.

Krzychoo

Posty: 8

 
Dokładnie. Najlepiej szukać wcześniej i zaklepać :) Nam udało się znaleźć bardzo dobrego fotografa ślubnego w Radziejowie i to dosłownie na ostatnią chwilę, jeśli chodzi o terminy. Jeszcze parę dni i stracilibyśmy możliwość.

Lupusx

Posty: 8

 
Sprawdź sobie tę ofertę fotografa ślubnego z Włocławka http://fotoquznia.com.pl. Ma świetne opinie, bo jest profesjonalistą. Polecam, ponieważ brat korzystał z jego usług. Zdjęcia rewelacyjne, świetne ujęcia. Polecam.

omen100

Posty: 6

 
A jak ktoś jeszcze może polecić dobrego fotografa ślubnego z Piotrkowa Kujawskiego, to ja chętnie skorzystam :) U mnie podobnie. Też muszę zająć się tym sama. W sumie to i tak wolę zrobić, bo gdyby Piotrek miał się zająć szukaniem fotografa, to pewnie wybrałby pierwszego z brzegu, a mnie nie to chodzi z wiadomych oczywiście powodów.

Marioleczka

Posty: 11

 
Na razie planuję ślub, natomiast widzę, że większym problemem będzie fotograf weselny w Strzelnie :D Jak możecie polecić kogoś, kto ma wolne terminy na 2019 rok, dajcie znać. Chciałabym mieć ten temat z głowy, jeżeli okazuje się, że to tak poważny kłopot. Piszcie i polecajcie, może na priv jakieś zdjęcia ewentualnie.

wigry00

Posty: 11