Fotograf sopot, gdzie ?

Fotograf sopot, gdzie ?

Szukamy usług artystycznej fotografii ślubnej najlepiej w Gdańsku, albo z okolic. Dokładnie na 2018 lipiec. W sumie jak każdy chyba wymagamy dobrego fotografa, który ma jakąś super konwencję :)

89ostry89

Posty: 10

 
A to nie chodzi tylko o to, żeby był wolny termin, natomiast o to, żeby mieć pewność co do fotografa. W Sopocie można odszukać multum ofert. Czym się kierować :( Tracę głowę. Chcę uprzednio mieć wszystko dograne, natomiast jak na razie nikt nic konkretnego mi nie polecił.

izzy86

Posty: 15

 
Z polecenia najlepiej, albowiem tak szybciej, ale poza tym pewniej. Nie do końca byłbym pewien, iż tak sporo mamy fachowych fotografów w Gdańsku. Poszukujemy kogoś z mega doświadczeniem. Pasja owszem, ale też ugruntowana pozycja zawodowa się liczy. W przeciwnym wypadku być nie może :D

czeslaww

Posty: 16

 
Polecam tutaj http://fleetingmoments.pl/fotograf-slubny-trojmiasto-gdansk-gdynia-sopot/. Doskonała obsługa ceremonii ślubnych, fotografia ślubna w Trójmieście godna polecenia za świetny styl.

Jacuś

Posty: 13

 
Ciekawe zdjęcia ślubne w Gdyni robią w formie reportażu ślubnego. Znakomity pomysł. Najpiękniejsze momenty od przygotowań, ceremonię, po wesele. Znajoma pokazywała :D

dermert

Posty: 11

 
Koniecznie trzeba się spotkać osobiście i porozmawiać. Wówczas też można poprosić o pokazanie innych zdjęć ślubnych niż na stronie. W Trójmieście nie ma problemu ze znalezieniem dobrego fotografa. Są i tacy, którzy tu dojeżdżają na życzenie. No natomiast wtedy trzeba wziąć pod uwagę, iż będzie nieco drożej.

Kruszyn99

Posty: 23

 
No właśnie, bo umowa najważniejsza. Przy zadatku pamiętajcie o tym koniecznie :) Było pytanie o miejsce na plener. Polecam zagraniczne sesje. Są bardzo oryginalne. Oczywiście jak ktoś woli zdjęcia ślubne z Gdyni, nie odradzam, bo to piękne miasto z mnóstwem ciekawych zakątków.

dobruś00

Posty: 17

 
Oj to widzę, iż chyba daleka droga, żeby mieć pewność co do fotografa :) A poważnie mam już paru na uwadze w Gdyni. Potrzebujemy spotkania, żeby omówić, co chcemy, jak to widzimy. Lecz chyba lepiej będzie, jak skrócimy listę do trzech maksymalnie, bo czasu może zabraknąć ;) Wszystkim szukającym życzę powodzenia.

Bunys

Posty: 22