Videofilmowanie Bełchatów

Videofilmowanie Bełchatów

Hej,

szukam dobrego i profesjonalnego kamerzysty na mój ślub. Zależy mi na profesjonalizmie danej osoby, gdyż nie chcę aby moje pieniądze były wydane w błoto. Możecie polecić mi kogoś takiego?

Będę ogromnie wdzięczna za rady i informacje na dany temat.

Ptaszyna

Posty: 17

 
Witam, również szukam kamerzysty na komunię mojej córki, to będzie bardzo wyjątkowy i niepowtarzalny dzień dlatego tak bardzo zależy mi na kimś kto uchwyci najważniejsze momenty z tego wielkiego dnia. Bardzo was proszę o namiary na kogoś takiego, liczę bardzo na waszą pomoc i porady, będę ogromnie wdzięczna za informacje, dziękuję i pozdrawiam.

89ostry89

Posty: 14

 
Witam, moja znajoma na swoim ślubie miała http://filmex.net.pl fotografa, zrobił on im niezwykle dobry film, z tego co mówiła. Niedługo obejrzę ten film i powiem wam dokładniej czy jest zadowalający, mojej koleżance niezwykle się podobał więc możecie spróbować. Mam nadzieję, że pomogłam. Jak nie spróbujecie to się nie przekonacie.

KamiKAzeDBC

Posty: 28

 
Witam serdecznie, potrzebuję porady odnośnie kamerzysty.

Szukam kogoś godnego i doświadczonego na ślub mojej córki, możecie mi polecić kogoś takiego? Niezwykle zależy mi na profesjonalizmie niemniej jednak szukam zarówno osoby, jaka ma bardzo korzystne ceny.

Liczę na wszą pomoc i czekam z niecierpliwością na odpowiedzi.

Dzidzia

Posty: 12

 
Cześć, bardzo dobrym kamerzystą w Bełchatowie jest http://filmex.net.pl, mają bardzo dobrą ekipę i robią naprawdę dobre filmy, kręcili u mnie na balu maturalnym i jest bardzo dobry, podoba się każdemu a przy tym mają bardzo dobry cennik.

Polecam go każdemu bo jest naprawdę dobry.

dariuszek1878

Posty: 16

 
Cześć, dostałam niesłychanie bojowe powinność od mojej kuzynki, jaka wychodzi za mąż natomiast ja jestem jej świadkiem. Mam odnaleźć jej niesłychanie dobrego kamerzystę. Nie mam pojęcia kto jest porządny natomiast kto nie, w ogóle nie znam żadnego kamerzysty. Błagam polećcie mi kogoś dobrego albowiem nie chcę nawalić. Liczę na was, będę ogromnie wdzięczna za pomoc.

Odi

Posty: 33

 
Dzień dobry, planuję właśnie ślub i szukam dobrego fotografa i kamerzystę. Moi znajomi polecili mi kamerzystę ze strony internetowej http://filmex.net.pl lecz nie jestem przekonana co do nich w stu procentach. Możecie się wypowiedzieć na dany temat? Może korzystaliście już z usług danej osoby?

Polecacie czy raczej odradzacie ich usługi?

Bunys

Posty: 22

 
Cześć, niedawno brałam ślub i razem z mężem mieliśmy bardzo podobny problem jeśli chodzi o wybór kamerzysty, jednak w Bełchatowie jest bardzo profesjonalny kamerzysta http://filmex.net.pl, od koleżanki dostałam namiary i okazał się bardzo dobry, nasz film wygląda rewelacyjny, mamy pamiątkę na całe życie, polecam go bardzo serdecznie.

23_1234

Posty: 19

 
Hej, bardzo dobrze kręcą filmy filmex.net.pl, maja bardzo wykwalifikowany sprzęt i sporo pozytywnych opinii, dowiadywałem się tego bowiem poszukiwałem profesjonalnej osoby na mój wesele. Efekt końcowy zniewalający, bardzo nam się podobał. Moja rodzina była zachwycona filmem, jest to piękna pamiątka na całe życie, polecam.

Goral6

Posty: 23