salon kosmetyczny w Krakowie, jaka firma ?

salon kosmetyczny w Krakowie, jaka firma ?

Witam. Potrzebuję pomocy. Zależy mi na dobrej jakości zabiegach kosmetycznych. Konieczna mi po prostu zaufana kosmetyczka w Krakowie. Jeśli korzystacie z usług i jesteście zadowolone, to bardzo dziękuję za polecenie i pomoc.

alliknet5

Posty: 5

 
Ja robiłam w Muneca i jestem zadowolona. Oni robią mikrodermabrazję diamentową. Wszelkie przebarwienia zniknęły, jak ręką odjął. Polecam. Mają dobry doświadczony sprzęt, wobec tego efekt jest po prostu wow.

SZczecinek23

Posty: 19

 
Myślałam o tym, żeby skorzystać z jakiegoś takiego profesjonalnego zabiegu, ale musiałabym być pewna, że to dobra kosmetyczka w Krakowie. Dużo słyszałam, że takie zabiegi potrafią narobić więcej szkody niż pożytku.

Acclaim

Posty: 12

 
Bardzo ważne jest też to, żeby kosmetyczka przeprowadziła pierwszy wywiad. Takie konsultacje zapewnia Muneca w Krakowie. Polecam za profesjonalizm.

GeoFort

Posty: 12

 
Polecam Muneca www.munecakrakow.pl. To salon, do jakiego chodzę od dłuższego czasu regularnie. Można powiedzieć, że jestem stałą klientką. Polecam, gdyż mają innowacyjne zabiegi i super kosmetologów.

muzyczny55

Posty: 12

 
Mnie też podobają się usługi w Muneca w Krakowie. Jestem zadowolona, ponieważ od lat moja skóra nie wyglądała piękniej. Zwłaszcza jeśli chodzi o twarz, gdzie miałam przebarwienia. Dobrali odpowiedni zabieg :) Polecam.

Mr Frog

Posty: 12