Escape the room

Escape the room

Też mam ochotę na escape room, lecz nie będę ukrywał, że trochę się boję i tak faktycznie nie wiem, czego oczekiwać. Jeżeli byliście w takim pokoju i bawiliście się tak, to napiszcie dokładniej o co chodzi.

mJaUrVcEin

Posty: 15

 
Ja też czekam. Osobiście w pokojach zagadek byłam w Wiedniu, lecz do nas też się wybieram i nie mam zamiaru przepuścić takiej okazji. To najnowsza forma rozrywki dla myślących i kreatywnych. Nie ma lepszej, a już na pewno nie są nią gry komputerowe. Mam nadzieję, że u nas też jest tak klimatyczna sceneria.

kluberst

Posty: 18

 
Pierwszy real life escape game powstała w Wiedniu, ale my też możemy weselić się swoim rodzimym pomysłem. W Gliwicach są już trzy pokoje. Wejdźcie sobie na ich stronkę i sami zobaczcie, z czym to się je. Byłam i polecam, nie ma sobie równych.

TTT999

Posty: 19

 
Z tym escape the room franczyzą to niezła sprawa. Nawet sama nie wiem, czy się z nimi nie skontaktować. W sumie pomysł jest świeży, dla młodych więc pewnie będzie się kręcił. Bardzo fajnie, że chcą w ten sposób się rozprzestrzeniać:) Każdy skorzysta.

Lupusx

Posty: 15

 
Nie wiedziałam o czymś takim jak pokoje zagadek, może jestem nieco w tyle z nowinkami. Ale urzekło mnie to na tyle, że na pewno spróbuję. Mam nadzieję, że uda mi się wydostać zanim stanie mi serce ze strachu.

Warszawiak

Posty: 22

 
Też myślałam nad tym, żeby zająć się takim biznesem. Na stronie pokoje zagadek śląsk http://www.openthedoor.net.pl/oferta/5 można zapoznać się z ofertą franczyzy. Pomysł jest jak pamiętam z Wiednia, u nas w Gliwicach chyba tylko, można więc działać. Dopóki nie ma tego dużo pewnie będzie się dobrze kręcić.

Marioleczka

Posty: 18

 
Po prostu wchodzisz obczajasz co i jak w takim pokoju zagadek, rozwiązujesz je, przełamujesz szyfry itd. aż do celu:) Fajna rzecz i każdemu polecam. Byłem w pokoju lekarskim, a teraz mam zamiar wybrać się do kolejnych. Cały czas czaję, czy powstaje coś nowego. Nie jest też tak drogo, żeby nie można było sobie pozwolić.

mariuseus

Posty: 25

 
W escape game bawisz się świetnie. Są emocje, trzeba kombinować, żeby się wydostać. Jest po prostu inaczej, niż wszędzie gdzie nam proponują. Ja zdecydowanie wolę już teraz pójść do takiego pokoju na godzinkę niż siedzieć przed kompem.

Kwatuszek

Posty: 11

 
Byłam w pokojach zagadek na śląsku i naprawdę jest ekstra. Są emocje, których nie da się do niecnego innego porównać. Z jednej strony wiesz, że nic Ci nie grozi, bo to tylko zabawa, z drugiej można się nieźle wkręcić:) Polecam.

pawel253

Posty: 13

 
Pierwszy real life escape game powstała w Wiedniu, ale my też możemy cieszyć się swoim rodzimym pomysłem. W Gliwicach są już trzy pokoje. Wejdźcie sobie na ich stronkę i sami zobaczcie, z czym to się je. Byłam i polecam, nie ma sobie równych.

dominikk5

Posty: 14