Ceny kurtek skórzanych, orientujecie się?

Ceny kurtek skórzanych, orientujecie się?

Hej.
Czy jesteście w stanie sprecyzować, ile kosztuje rzeczywiście wysokie jakości kożuch damski? Marzę o takim zakupie, lecz tak rzeczywiście nie mam pojęcia, czy póki co stać mnie na taki wydatek finansowy.

epaepa33

Posty: 14

 
Długo poszukiwałam kurtki skórzanej damskiej, która odpowiadałaby moim potrzebom. Dopiero w sklepie http://leather4you.pl/kobieta/6-kamizelka-futrzana.html znalazłam produkt, który sprostał moim oczekiwaniom. Od tego momentu to mój ulubiony sklep, w którym mam szansę nabywać odzież skórzaną.

Zapoznajcie się z ich asortymentem, a na pewno nie pożałujecie :)

Bunys

Posty: 22

 
Z mojej perspektywy bardzo ciekawą propozycję stanowią kożuchy, które są zarówno lekkie, jak i gwarantują, że jest nam faktycznie ciepło nawet w zimę. Sprawdziłam niedawno oferty lokalnych sklepów z odzieżą i w żadnym z nich nie odnalazłam kożuchów.

jpyzio

Posty: 13

 
Niedawno dokonałam zakupu i już teraz rozumiem dlaczego tak chwalicie płaszcze skórzane damskie. Sama doceniłam jego bardzo wysoką jakość już w sklepie, a po zrealizowaniu zakupu chciałabym w nim chodzić praktycznie codziennie.

Wysoka jakość ma jednak swoją cenę…

Dzidzia

Posty: 15

 
Polecam z własnego doświadczenia płaszcze skórzane, które zostały wykonane z włoskiej skóry licowej. Na Waszym miejscu nie brałabym pod uwagę jakichkolwiek innych produktów, bowiem tylko te są godne zainteresowania.

Przekonałam się o tym na własnej skórze.

Pzengota

Posty: 26

 
Interesowałam się kilka dni temu tym, ile kosztuje futrzana kamizelka.

Szybko uzyskałam informacje, iż jestem w stanie zdobyć taką za nawet 150 zł tylko niekoniecznie jej jakość spełni moje oczekiwania. Ma to związek przede wszystkim z kiepską jakościowo skórą. Zdecydowanie doskonalsze są produkty powyżej 250 pln – takie jest moje doświadczenie.

89ostry89

Posty: 14

 
Niedawno interesowałam się tym, w których cenach dostępne są w sklepach kożuchy damskie. Niemiło się rozczarowałam, albowiem ceny są rzeczywiście niesłychanie wysokie. W sporo przypadkach nawet nie są proporcjonalne do jakości produktów, z którymi miałam do czynienia.

Nadal szukam czegoś lepszego i mam nadzieję na sukces :)

Worms

Posty: 26