mieszkania na sprzedaż w Warszawie, oferta

mieszkania na sprzedaż w Warszawie, oferta

Gdzie znajdę bardzo duży wybór mieszkań na sprzedaż w Warszawie? Od paru miesięcy szukam mieszkania i mam własne żądania. Niestety jak na razie nic dobrego z tego nie wynikło. Potrzebuje miejsca gdzie tych ogłoszeń będzie dużo.

NBA-dresy

Posty: 1

 
Duży wybór mieszkań w Warszawie mają tutaj http://www.tradebest.pl. strona zawiera fotografie i dokładne opisy. Korzystam zawsze z ich oferty, jeśli czegoś poszukuję.

pawel253

Posty: 4

 
Wybór mieszkań w Warszawie jest dość spory. Wszystko jednakże zależne jest od tego, czego się tak naprawdę szuka. Która lokalizacja, wielkość no i jaka to ma być cena?

dmanuss

Posty: 9

 
Warszawa zawsze miała bardzo kosztowne mieszkania. Nawet przed tym jak ceny mocno wzrosły to tanio tam nie było. Zarobki w stolicy w tamtych czasach były kilkukrotnie doskonalsze niż w innych regionach kraju. Tak to wyglądało.

Gucio

Posty: 14

 
Jest mnóstwo ofert mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Znajdziecie wówczas dobre ceny, lokalizacje i warunki. Naturalnie cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, iż ceny będą niezwykle niskie.

HaNzo

Posty: 2

 
W Warszawie ceny są wysokie. Trzeba się z tym liczyć. Szanse na zrobienie kariery są większe i to właśnie przekłada się na wysokie ceny nieruchomości. Trzeba się zastanowić czy to właśnie jest miejsce i rozwiązanie dla nas.

Laleczka4

Posty: 22

 
Trzeba niezwykle lubić wielkie zakorkowane i hałaśliwe miasta żeby chcieć tam mieszkać. Sam wole mieszkać poza miastem, a do miasta dojeżdżać jedynie do pracy.

Polaczek90

Posty: 16

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Dzisiaj liczy się komfort i czas, zatem niesłychanie duże znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się znajduje. Wówczas ludzie zapłacą za nie więcej.

czartoryski

Posty: 10

 
Jeśli ma się pieniądze to nie ma problemów z trafieniem super okazji. Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że płacimy wtedy gotówką. Znajomy kiedyś kupił mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były potrzebne na już i on z takiej okazji skorzystał.

hubertus

Posty: 10

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Dzisiaj liczy się komfort i czas, dlatego bardzo duże znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się znajduje. Wtedy ludzie zapłacą za nie więcej.

DVDiss

Posty: 9