warsztaty programowania, polecicie ?

warsztaty programowania, polecicie ?

Z góry dziękuje za polecenie jakichś fajnych kolonii dla młodzieży, na jakich młodzi ludzie nie będą się nudzili i będą mieli umożliwioną odpowiednią opiekę. Może obóz połączony z jakimiś warsztatami?

Hymnny4

Posty: 6

 
Syn miał poważne kłopoty z matematyką, niemniej jednak jakoś nie wiązałam tego faktu, gdy zapisywałam go na kurs. Teraz widzę, iż programowanie dla dzieci jest niesamowitym wsparciem. Jeżeli chodzi o naukę widzę dużą poprawę. Z programowania masz faktycznie wiele korzyści.

Oct714

Posty: 12

 
Efekty są niesamowite. Mam nadzieję, że mój synuś nie zrezygnuje z lekcji. Programowanie dla dzieci to świetne zajęcia. Jest też forma rozrywki i zabawy, ponieważ dzieci właśnie w ten sposób traktują kursy kodowania. Odkąd Michaś uczy się programowania, poprawił się w nauce matematyki i w innych przedmiotach.

Kizakkk

Posty: 11

 
Kursy programowania uważam za naprawdę świetną formę dodatkowych lekcji. Cieszę się, że decyzja zapadła właśnie na ten rodzaju dodatkowych zajęć. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do prowadzonych wykładów i ćwiczeń. Nie ma to jak dobra szkoła programowania. Naprawdę polecam.

Yuri20

Posty: 6

 
Myślimy z mężem na ten temat. W sumie mąż umysł ścisły, więc Hania pewnie poradziłaby sobie na warsztatach programowania. Tyle, że nie mam pojęcia, czy to temat dla dziewczynki.

DVDiss

Posty: 9

 
U nas podobnie :) Same plusy, zero minusów. Mam tylko cichą nadzieję, że również kolonie dla dzieci będą udane. Zapisałam Krzysia na wakacyjny kurs z programowaniem. Nie może się doczekać.

michal0120

Posty: 22

 
Taka informatyka dla młodzieży to super zabawa. Szkoda, że sama nie mogę uczestniczyć w zajęciach. Gdy córka opowiada mi i pokazuje, to mam chęć nauczenia się tych sztuczek. Teraz słowo dla każdego z rodziców, który ma wątpliwości. Jak skorzystacie z kursów programowania, na bank nie będziecie żałować decyzji.

brygida

Posty: 10

 
Tutaj mają fajne zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży https://www.giganciprogramowania.edu.pl/wyjazdy. Ogólnie popieram naukę programowania nawet z uwagi na rozwój dziecka. Wspaniała sprawa i dużo zabawy. Satysfakcja maksymalna.

wieslawek

Posty: 13

 
A programowanie dla młodzieży? Jest tu trudniej, czy też zaczynają od wstępu, podstaw? Jeśli macie doświadczenie z tego rodzaju kursami w przypadku nastolatków, napiszcie. Zależy mi na opiniach, ponieważ sama straciłam już rozeznanie :( Mam wątpliwości, czy to będzie rzeczywiście dobre rozwiązanie dla mojego syna.

Garguł12

Posty: 9

 
To koniecznie muszę czegoś poszukać. Mnie też wychowawczyni zwróciła spostrzeżenie na to, żeby ćwiczyć z córką różnego rodzaju zadania, żeby sama znajdowała sposób na rozwiązanie. Nie ukrywam, że czytałam o nauce programowania same superlatywy. Nie wierzyłam, bo myślałam, że to po prostu tylko reklama i naciąganie.

antek33

Posty: 18