angielski Łódź

angielski Łódź

Cześć, chciałbym rozpocząć na poważnie naukę angielskiego właściwie od najniższego poziomu do C1, albo jakiegoś egzaminu językowego, jeszcze do końca nie wiem. Tylko lekcje indywidualne w Łodzi.

Klarkaa45

Posty: 2

 
Jak człowiek pierwszy raz przełamie barierę mówienia po angielsku to jest naprawdę świetna motywacja i wstęp do ciekawej drogi zawodowej nawet.

Gucio

Posty: 11

 
W szkole się nie nauczysz do żadnego egzaminu. To się tyczy nawet egzaminów gimnazjalnych, czy egzaminu ósmoklasisty. Tylko korepetycje i lepiej w tym przypadku dmuchać na zimne. Poziom nauczania drastycznie spada w polskich szkołach. Sama to widzę.

Acclaim

Posty: 19

 
Sztywne narzucane terminy zajęć zazwyczaj się nie sprawdzają, a korepetycje zawsze dopasujesz do faktycznych potrzeb i nie ominiesz lekcji w tygodniu. Bardzo dobra zasada.

Laleczka4

Posty: 7

 
Nauka bez przyjemności płynącej z procesu nigdy nie będzie efektywna, o czym chyba zapominają publiczne placówki, które wydają się zamęczać młodzież bezsensownym materiałem. Na korepetycjach tego nie ma.

Boss

Posty: 6

 
Warto w tych czasach uczyć się na tłumacza, ogarniać wiele języków obcych, bo to moim zdaniem przyszłość.

domrrrr

Posty: 14

 
Ci, którzy zaczynają wcześniej korepetycje mają największe szanse na sukces zawodowy i faktyczne mówienie w języku obcym. To się sprawdza w każdym przypadku.

Gucio

Posty: 8

 
Zawsze warto sprawdzić kilku lektorów zanim podejmiesz ostateczną decyzję. I koniecznie ustal racjonalną efektywność. Dwa razy w tygodniu + samodzielne powtarzanie przez kilka godzin to idealne połączenie.

olbrzym88

Posty: 17

 
Jak chcesz od absolutnych podstaw przypomnieć angielski, ale bez wielkiego nasycenia gramatyką, tylko w bardziej realnych sytuacjach to proponuję tomedo.pl. Znam tam kilku lektorów i widać, że sami pasjonaci. Nie widziałem o innych korepetycjach tak wielu pozytywnych komentarzy. Miałem poprawę z matury i właśnie z nimi się kontaktowałem, aby ogarnąć materiał. Było warto. Niedługo szykuje mi się pierwszy wyjazd zagraniczny i nie boję się mówić w ogóle. Polecam i pozdrawiam przy okazji.

Black_Riot

Posty: 11

 
Szkoła to strata czasu, a korepetycje to jedyna normalna forma zdobywania wiedzy. Całe życie chodziłem na korepetycje i maturę zdałem najlepiej w klasie, bez specjalnego wysiłku.

alus

Posty: 8