niepubliczne przedszkole wilanów, jakie ?

niepubliczne przedszkole wilanów, jakie ?

Witam, zastanawiam się ostatnio która jest różnica pomiędzy niepublicznym przedszkolem wilanów, a zwykłym państwowym. Czy ktoś mógłby na przykładzie własnego dziecka porównać mi te dwie placówki?

Kwatuszek

Posty: 2

 
Wybór przedszkola to jest wielki problem. Trzeba patrzeć szczególnie na lokalizację, nauczycieli oraz cenę. Trudno znaleźć takie przedszkole na wilanowie, żeby wszystkim idealnie pasowało.

daga44

Posty: 15

 
Mój syn chodzi do państwowego przedszkola, lecz niedługo chce go przenieść do niepublicznego przedszkola na wilanowie. W obecnej placówce wychowawczyni pozwala dzieciom robić co chcą. Wiele razy wchodząc na salę usłyszałam piski, krzyki i płacz. Widać w takich przedszkolach nauczyciele nie radzą sobie za dobrze.

dabuj45

Posty: 13

 
Ja jak najbardziej polecam prywatne przedszkole miasteczko wilanów www.karate-kids.pl. Nauczyciele są bardzo mili i podchodzą indywidualnie do każdego dziecka. Prowadzone są tam różne kreatywne zajęcia. Jest to prywatne przedszkole sportowe. Ruch dzieci jest najważniejszy.

Ptaszyna

Posty: 16

 
Moja córka już 2 rok chodzi do prywatnego przedszkola na wilanowie. Ja jak i ona jesteśmy z niego bardzo zadowolone. W jej grupie jest około 14 osób, córka świetnie się w niej odnajduje.

pawel253

Posty: 11

 
Na dniach otwartych w prywatnych przedszkolach na wilanowie, można się dowiedzieć, wielu cennych informacji i bliżej poznać kadrę nauczycieli.

MAx_elo

Posty: 6