zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży Opole, oferta

zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży Opole, oferta

Wiem, iż jest nauka programowania dla dzieci, niemniej jednak sam nie wiem czy warto wysłać tam swojego piętnastoletniego syna? Jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenia w tej kwestii to proszę o informacje, bo nie wiem, co robić.

Kruczek23

Posty: 5

 
Syn nie chciał nic wiedzieć o tworzeniu stron www, natomiast zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży planowane przez szkołę programowania zainteresowały go na tyle, że od dwóch lat tam chodzi. Ma coraz większą wiedzę i chyba pójdzie na studia w tym kierunku.

nerkuś

Posty: 5

 
Moje dziecko interesuje się piratami, a programowanie dla dzieci oferowane przez szkołę obejmowało kod Piraci. Mały jest zachwycony, bowiem sam coś stworzył i może się tym chwalić znajomym i naszej rodzinie.

Anno Domini

Posty: 6

 
Jeśli mam wybierać zajęcia pozalekcyjne dla dzieci to wolę taniec, siatkówkę albo sporty walki. Przyjdzie jeszcze czas na informatykę. Poza tym moje dziecko w ogóle się tym nie interesuje, dlatego nie ma go, co do tego zmuszać. Niech się cieszy zabawą, a na naukę to przyjdzie jeszcze czas w jego życiu.

basiulka45

Posty: 15

 
Dla zainteresowanych organizowane są kursy programowania dla młodzieży, a więcej przydatnych informacji można znaleźć tutaj https://giganciprogramowaniaformularz.edu.pl.

Pipek56

Posty: 16

 
Wybrałem profesjonalne zajęcia dodatkowe dla dzieci, a dokładnie kurs Przygody z programowaniem. Mały nauczył się kodu Piraci, Kolorowe jabłka w labiryncie i wielu innych. Kurs to czternaście spotkań i na każde z nich szedł chętnie. Nie ma się, co dziwić to jest to, czym jest zainteresowany, polecam wszystkim.

Marioleczka

Posty: 7