prywatne przedszkole miasteczko wilanów

prywatne przedszkole miasteczko wilanów

Dzień dobry. Myślę, iż to dobry pomysł napisać tu na forum i sięgnąć z pomocy innych rodziców :) Szukam przedszkola w Wilanowie dla swoich smyków ;) Piszcie, jakie jest wasze przedszkole i za co je polecacie.

dermin67

Posty: 7

 
Moja córeczka chodzi do przedszkola w Warszawie w Wilanowie, które jest sportowe. Ma tutaj mnóstwo zajęć. Nie ma czasu na płakanie i tęsknotę. Bardzo szybkom zaadaptowała się do nowych warunków.

dzannne

Posty: 10

 
Z własnego doświadczenia, a odpowiednio z posyłania maluszków do przedszkola w Miasteczku Wilanów polecam tę placówkę www.karate-kids.pl. Świetne miejsce, bowiem moje dzieci mogą tutaj korzystać z nie tylko fachowo prowadzonych zajęć sportowych, ale też mają super opiekę kochanych pań :)

wezusz

Posty: 13

 
Dzieciaki uczą się tańca i mają dużo zajęć na świeżym powietrzu na przykład z piłkami. Chłopcom podobają się zajęcia z samoobrony, a dziewczynkom fitness. Moja córeczka chodziła do takiego przedszkola w Wilanowie i obie byłyśmy bardzo zadowolone.

labuh

Posty: 9

 
Dokładnie. Moja córeczka chodziła poprzez pierwszy rok do państwowego przedszkola, później zmieniliśmy na przedszkole w Miasteczku Wilanów, jakie jest prywatną placówką profilowaną, a dokładnie sportową. Mnóstwo budżetu pochłaniały mi zajęcia dodatkowe. Teraz wychodzi taniej i lżej ze względu na czas.

Polaczek90

Posty: 16

 
A nie lepiej wybrać państwowe przedszkole w Warszawie w Wilanowie? Pewnie jest dużo tańsze. W przyszłym roku będę musiała zastanowić się nad wyborem czegoś dla mojego Stasia i już teraz pomału zapoznaję się z różnymi ofertami.

woo_oow

Posty: 6

 
Uważam, że najlepsze przedszkole w Wilanowie będzie jednak prywatne, ponieważ jest dłużej czynne. Na pewno jest droższe, ale jak chcesz dziecko zapisać na dodatkowe zajęcia, to wychodzi mniej więcej tak samo, albo na plus dla niepublicznego przedszkola ;)

dada45

Posty: 5

 
A jakie dokładnie zajęcia mają dzieci w sportowym przedszkolu w Miasteczku Wilanów? Pytam, bo zainteresowała mnie ta opcja. Może się zdecydujemy, ale potrzebujemy więcej opinii.

seniorit5

Posty: 7

 
Ja także szukam przedszkola w Miasteczku Wilanów, natomiast nie mam bladego pojęcia, co wybrać. Myślę, że sportowe placówki nie są zbyt wymagające i że zajęcia są tam dopasowane do możliwości dzieciaków :D

dabuj45

Posty: 12

 
Widzę, że sportowy profil jest bardzo popularny :) Niedługo wracam do pracy i będziemy musieli podjąć decyzję w sprawie jakiegoś prywatnego przedszkola w Miasteczku Wilanów dla Zosi. Dobrze, że piszecie i polecacie. Z góry dziękuję za każdą opinię.

KKkurol

Posty: 10