informatyka dla dzieci Tarnów, proszę o pomoc

informatyka dla dzieci Tarnów, proszę o pomoc

Poszukuję dobrego programisty, który prowadzi zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży w Mińsku Mazowieckim i umie zainteresować nauką. Mogą być kursy, warsztaty, jakakolwiek forma.

QwerTery

Posty: 4

 
No właśnie, trzeba spróbować. Fajnie, gdyby organizowali takie próbne bezpłatne choćby jedne zajęcia, a wtedy byłoby prościej podjąć decyzję. Mój syn jest bardzo niezdecydowany. Raczej mało jakie zajęcia pozaszkolne dla dzieci mu odpowiadały, zatem nadal poszukujemy czegoś nowego w Tarnowie.

Gruszek2

Posty: 15

 
No właśnie, trzeba spróbować. Fajnie, gdyby organizowali takie próbne bezpłatne choćby jedne zajęcia, a wtedy byłoby prościej podjąć decyzję. Mój syn jest bardzo niezdecydowany. Raczej mało które zajęcia pozaszkolne dla dzieci mu odpowiadały, dlatego nadal szukamy czegoś nowego w Tarnowie.

Black_Riot

Posty: 10

 
To super informatyka dla dzieci https://www.giganciprogramowania.edu.pl. Kursy programowania prowadzone są także w semestrze, jak i w wakacje. Polecam wszystkim z Białej Podlaskiej.

NiKRK45

Posty: 5

 
Wiele się teraz mówi i kursach programowania dla młodzieży i powiem szczerze, że mnie samą interesuje to, jakby mój Kacper poradził sobie na takich lekcjach. A może polecacie jakieś konkretne kursy w Białej Podlaskiej?

omen100

Posty: 19

 
Takie zajęcia są też dla dziecka pasją. Zależało mi, żeby Szymon zajął się czymś konkretnym. Koleżanka poleciła programowanie dla młodzieży i dobrze, że jej posłuchałam. Chodzi na kursy w Tarnowie, które mu się bardzo podobają.

Marko

Posty: 14

 
Nauka programowania dla młodzieży to także wyborny sposób na wsparcie kreatywności. Po paru zajęciach zauważyłam, że syn jest bardziej otwarty na problemy. Sam je rozwiązuje i to nie tylko te związane z nauką, również te w aktualnym życiu.

bartek33

Posty: 10

 
A znacie jakieś kursy programowania dla młodzieży w Wyszkowie? Miałem gdzieś ulotkę i nawet spoko wyglądały te warsztaty. Cenowo nie może być za drogo. Ile takie zajęcia trwają?

olbrzym88

Posty: 17

 
Niech spróbuje, bo informatyka dla dzieci to kapitalna rzecz, przede wszystkim przydatna w przyszłości. Teraz wszędzie potrzebują informatyków i programistów.

Dzidzia

Posty: 9