matura podstawowa matematyka, proszę o pomoc

matura podstawowa matematyka, proszę o pomoc

Dajcie znać, jak korzystacie z jakichś naprawdę skutecznych kursów online z matematyki. Matura zbliża się wielkimi krokami. Mam nadzieję, że zdążę powtórzyć wszystkie najistotniejsze zagadnienia.

ćwirekk

Posty: 7

 
Jeżeli chodzi o matematykę i zadania maturalne, to nie mam większych kłopotów. Na egzaminie raczej sobie poradzę. Nie ukrywam, że jeśli ktoś podesłałby tu naprawdę ciekawą stronkę z pomocą, to bym skorzystała.

erwin_15

Posty: 29

 
Super dziękuję. Na pewno sobie sprawdzę, co to za serwis. Mam nadzieję, że zadania są tu naprawdę okej, a przede wszystkim rozwiązania. Też miałem w planach jakieś kursy online z matematyki.

Specjalista

Posty: 15

 
Sprawdź sobie pomoc z matematyki rozszerzonej na tej stronie http://www.zadaniazmatmy.pl/index.php/category/matura-rozszerzona/. Tam jest niezwykle sporo zadań maturalnych z rozwiązaniami. Sposoby proste i szybkie do zapamiętania. Niesłychanie przejrzysta i rzetelnie przygotowana stronka. Polecam.

SZczecinek23

Posty: 3

 
A ile czasu poświęcacie na naukę? Matematyka nie idzie mi źle. Czeka mnie jednak rozszerzona na maturze i zastanawiam się, jak dużo się uczycie i rozwiązujecie zadania maturalne. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Joe

Posty: 15

 
No właśnie, bo teraz to się narobiło mnóstwo takich serwisów, gdzie masz zadania i rozwiązania. Z jakiego korzystasz? Mam zamiar pisać maturę rozszerzoną z matematyki i szukam naprawdę dobrze rozwiązanych zadań. Jak coś polecacie, to się odezwijcie. Czekam i dziękuję.

Dzidzia

Posty: 12

 
Za niesłychanie się przejmuję. Gdy tylko zapominam o stresie, to nawet fakt, iż piszę maturę rozszerzoną z matematyki jakoś tam mi umyka. Jak u was z obawami i nauką?

TomekK

Posty: 12