warsztaty z programowania, gdzie polecicie?

warsztaty z programowania, gdzie polecicie?

Fajnie, iż odnalazłam forum o tematyce kodowania. Mam nadzieję, iż pomożecie mi wybrać porządne kursy programowania dla dziecka w wieku 10 lat. Myślę, iż to najlepsze dodatkowe lekcje dla chłopca.

Lalka

Posty: 2

 
Jako mama zauważyłam u Natalii postępy w nauce. Widać, że nauka programowania jest wyśmienitym wsparciem na dużo płaszczyznach również lekcji matematyki. Polecam to rozwiązanie, albowiem widzę, że takie lekcje niesłychanie mnóstwo dobrego wnoszą w życie dziecka.

krugerPL

Posty: 19

 
Widzę, że temat zajęć pozalekcyjnych rozwija się w szybkim tempie. Właśnie też pomyślałam, żeby zapisać Huberta na programowanie. Interesuje się komputerami i myślę, że takie lekcje sprawiłyby mu niemało satysfakcji. Jeśli znacie idealne kursy, to dajcie znać. Z góry niezwykle dziękuję za pomoc, bowiem nie orientuję się w tym temacie.

seniorit5

Posty: 7

 
Właśnie o takie dobrze zorganizowane zajęcia dla dzieci mi chodzi. Chcę zapisać synka na programowanie, ale muszę być pewna, że to skuteczne lekcje, dzięki którym się czegoś nauczy. Pozdrawiam i czekam na informacje.

kondziu

Posty: 10

 
Sprawdź sobie tę ofertę https://www.giganciprogramowania.edu.pl. To świetna szkoła programowania, do której chodzi moja córka i jest bardzo zadowolona z zajęć. Uczęszcza od roku i widać ogromne postępy. Jesteśmy zadowoleni.

Nikuś23

Posty: 8

 
Może i my spróbujemy, bo jak czytam, to widzę, że jest sporo korzyści godnych uwagi. Jak na razie to nie mam innego pomysłu, bo syn dużo siedzi przed komputerem. Interesuje się informatyką, więc nauka programowania to chyba najlepszy pomysł, żeby sprawić mu przyjemność. Myślę, że to będzie dla niego najlepsze rozwiązanie.

matek562

Posty: 6