Osoba poszukiwana do napisania pracy licencjackiej ?

Osoba poszukiwana do napisania pracy licencjackiej ?

Poszukuję kogoś, nie firmy, kto trudni się pisaniem prac na zamówienie. Sama już nie zdążę. Poszukuję osoby z doświadczeniem.

brygida

Posty: 13

 
Widać, iż zainteresowanie ogłoszeniami typu pisanie prac licencjackich jest gigantyczne. Dobrze, iż są i tacy, którzy je piszą. Mnie akurat nie przydaje się taka usługa, niemniej jednak znam takich, którzy nawet ciągu roku sięgają po takie ogłoszenia i zlecają prace. W sumie niezwykle dobre rozwiązanie jak nie ma się czasu.

pawel-2910

Posty: 11

 
Też już właśnie myślę o pisaniu prac na zamówienie. Mam właściwie prawie wszystko skończone, ale brakuje mi paru konkretów, które chętnie zleciłabym komuś kto zrobi to szybko no i rzetelnie. Jak nie dam rady chętnie skorzystam z polecenia. Pozdrawiam.

Franeczek23

Posty: 20

 
Jak szukasz szybkiego pisania prac licencjackich to może Cię to zgubić. Pamiętać trzeba, żeby takie rzeczy robić z głową, a przede wszystkim z pewnym określonym i raczej dłuższym wyprzedzeniem czasowym. W przeciwnym razie może być krucho. Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia.

dyduch33

Posty: 17

 
Jak szukasz pisania prac magisterskich na zamówienie, zajrzyj na tę stronkę http://pomocmagisterska.edu.pl.

Tu jest szybko, lecz przede wszystkim bardzo dobrze.

23-Obert

Posty: 21

 
Oj w świetle opinii niektórych osób pisanie prac magisterskich na zamówienie to nie tylko oszustwo, ale i przestępstwo. Na szczęście tak nie jest i bardzo dobrze, że można uzyskać taką pomoc. Ja korzystałam z pomocy przy znalezieniu bibliografii, planu pracy, zresztą poradziłam sobie sama, ale są i tacy, którzy wolą zlecić całą pracę.

Kasiulak23

Posty: 23

 
Z pisaniem prac zawsze miałam problemy. Nie leży to w mojej naturze i robię to za długo. Przypuszczam, że sama skorzystam z takiej usługi niedługo:)

Miklasz

Posty: 17