Oferta, przedszkole miasteczko wilanów

Oferta, przedszkole miasteczko wilanów

Witam. Moja córcia nie dostała się do państwowego przedszkola. Szukam teraz opinii o innych placówkach. Jestem zmuszona zapisać ją do prywatnego przedszkola w Wilanowie. Które miejsca polecacie również pod kątem ceny :)

Marys56

Posty: 6

 
Też mieliśmy dylemat, do jakiego przedszkola zapisać naszego syna. Zdecydowaliśmy się na Wilanów i to miejsce https://karatekids.eu. Nie narzekamy. Jest blisko od pracy, a najważniejsze, że Kuba chce chodzić i nawet weekendy mu się dłużą :D

codePerformance

Posty: 9

 
Masz rację. Już mam chyba za sobą to doświadczenie, bo moje dzieci zmuszone były do ciągłych zmian. Co do niektórych placówek nie mam najlepszego zdania, ale na szczęście już znalazłam przedszkole w Warszawie w Wilanowie, któremu zaufałam właśnie dzięki temu, że kadra pedagogów stara się i jest mega zuafana.

krugerPL

Posty: 7

 
Przy drugim dziecku było mi już zdecydowanie prościej podjąć decyzję co do prywatnego przedszkola w Miasteczku Wilanów. Już teraz wiem, co jest istotne i powiem wam szczerze, iż najważniejsza jest kadra nauczycieli. Bez tak dobrego wsparcia, zupełnie nici nawet z najpiękniejszej placówki.

ZaNK3R

Posty: 18

 
Bianka będzie musiała pójść do przedszkola już w tym roku. Z tego, co widzę, nie mamy większych szans na państwową placówkę. W Miasteczku Wilanów zupełnie nie orientujemy się w warunkach przedszkoli, opiniach itd. Może znajdzie się tutaj ktoś przychylny i naświetli sytuację, jakie miejsca są godne uwagi? Z góry dziękuję.

Ryszardzik3

Posty: 8

 
Koniecznie musisz sprawdzić chociażby kilka placówek. Najlepiej odwiedzić je, albowiem inaczej nie dowiesz się wszystkiego, co cię interesuje. Nawet wirtualne spacery według mnie nie pokazują wszystkiego, co jest ważne. Poza tym, zapisując dziecko do prywatnego przedszkola w Miasteczku Wilanów, sprawdź dokładnie, która tam urzęduje kadra.

Marioleczka

Posty: 12