niepubliczne przedszkole wilanów, znacie ?

niepubliczne przedszkole wilanów, znacie ?

Poszukuję jakiegoś sprawdzonego niepublicznego przedszkola w Wilanowie. Zależy mi na placówce, która działa do najpóźniejszych godzin. Jeżeli coś wiecie, orientujecie się, to czekam na waszą opinię.

Jasieczek23

Posty: 4

 
No rzeczywiście fajny pomysł. A znacie dokładnie jakieś prywatne przedszkole w Wilanowie z takim sportowym programem? Zastanawiam się tylko, czy to nie za duże wymagania od tak najmłodszych lat. No chyba, że te dodatkowe zajęcia nie są obowiązkowe. Jak coś wiecie na ten temat, napiszcie.

090913123

Posty: 16

 
Sport jest ważny i co fajne najmłodszym dzieciom takie zajęcia się podobają. Nie skreślajcie od razu z listy sportowego niepublicznego przedszkola w Wilanowie, bo dziecku może być ciężko. Te zajęcia są dostosowywane do wieku, zatem bez obaw. Z własnego doświadczenia polecam.

Laleczka

Posty: 12

 
To jest genialne prywatne przedszkole w miasteczku Wilanów http://www.karate-kids.pl. Stawiają tu głównie na sport, gimnastykę, taniec. Jest mnóstwo interesujących zajęć plastycznych i znakomita opieka.

dominikaa

Posty: 16

 
Nie mówię, iż złe, natomiast inne rzeczy się na ten temat słyszy, iż dzieciom skraca się dzieciństwo przedszkolem, a tu jeszcze w dodatku takie profilowane. Chętnie poznam opinie na temat sportowego niepublicznego przedszkola w Wilanowie.

Riko64

Posty: 11

 
Też mam podobny dylemat. Oferta sportowego prywatnego przedszkola w Wilanowie wydaje się bardzo ciekawa. Nie mam wcześniejszego doświadczenia jeśli chodzi o placówki przedszkolne, dlatego szukam opinii.

grall

Posty: 18

 
Mnie też zależy na jakimś ciekawym przedszkolu w Wilanowie. Pewna jestem co do tego, że ma to być prywatna placówka. Nie chodzi mi o typową przechowalnię na kilka godzin, ale o miejsce, gdzie dziecku zapewniona zostanie konkretna edukacja. Chcę o to zadbać jak najlepiej.

Anno Domini

Posty: 15

 
No właśnie to duży plus te małe grupy. Bez różnicy na profil niepublicznego przedszkola w Wilanowie uważam, że nie ma to jak prywatna placówka. Tu dzieci mają zdecydowanie lepsze warunki.

numiś45

Posty: 9

 
Mój syn też ma zapędy na sportowca. Rozważam decyzję pomiędzy prywatnym przedszkolem w miasteczku Wilanów a językowym. Bardziej skłaniam się ku temu pierwszemu, bo im więcej zajęć sportowych, tym lepiej dla zdrowia. Na pewno musi być to prywatna placówka, bo chciałabym jak najlepiej zadbać o rozwój mojego dziecka.

TomekK

Posty: 13

 
To zależy, czego dokładnie potrzebujesz. Możesz wybrać na przykład przedszkole w Warszawie Wilanowie, które stawia na sport. To naprawdę świetna sprawa, gdy w maluchu zaszczepia się sportowe nawyki od najmłodszych lat. To dobry pomysł na przyszłość.

labuh

Posty: 6