zajęcia dodatkowe dla młodzieży, oferta ?

zajęcia dodatkowe dla młodzieży, oferta ?

Dziś bardzo modna jest szkoła programowania. Mam dylemat co do wyboru oferty. Jeżeli ktoś korzystał i jest zadowolony, zapisał dziecko i chętnie uczestniczy w lekcjach, dajcie znać. Z góry bardzo dziękuję.

Gucio

Posty: 8

 
Cenowo widzę, że te kursy programowania różnie się kształtują. Chciałbym wiedzieć, czy fakt, że znajdę coś taniego, będzie oznaczał kiepski poziom lekcji? Zależy mi nie tylko na wypełnieniu wolnego czasu synowi, lecz o to, aby nauczył się czegoś istotnego. Programowanie polecane jest poprzez nauczycieli w szkole.

sląskwroc88

Posty: 10

 
Koniecznie zapisz ją do jakiejś szkoły programowania. Nie marnuj szans na przyszłość. Jak widzisz, iż się czymś interesuje, to wspieraj. Zawsze możesz zrezygnować, gdy coś będzie nie tak. Jeśli nie spróbujecie, nie będziecie wiedzieli, czy to właśnie to ;)

Gregor55

Posty: 9

 
Jak szukacie dobrych kursów programowania dla dzieci i młodzieży, to polecam tę ofertę https://www.giganciprogramowania.edu.pl. Mój syn chodzi i jest bardzo zadowolony. Wiele się już nauczył.

bruklin187

Posty: 6

 
Zajęcia dla dzieci z programowania :) Właśnie się zapisaliśmy i nie żałujemy. Syna nie da się oderwać od komputera. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle :D Ale poważnie mówiąc, to naprawdę bardzo przydatna umiejętność, której niestety nie uczą w szkole. Trzeba radzić sobie na własną rękę. Polecam chociażby spróbować, bo jest to bardzo korzystna nauka dla dzieci.

Gubuś234

Posty: 13

 
Podobnie jest, jeśli chodzi o zajęcia dla młodzieży z programowania. Moje chłopaki też lubią te kursy. Zresztą to już kolejne, jakie im zafundowałem. Jestem zadowolony, że w końcu znaleźliśmy ciekawy sposób na wolny czas. Odkąd chodzą na te kursy widzę poprawę nawet pod kątem ocen z matematyki.

WalSystem

Posty: 11

 
Na twoim miejscu nie czekałabym, bo pasję dzieci trzeba wspierać. Nie doczekasz się tak szybko zajęć pozalekcyjnych dla dzieci w szkole z programowania. Przegapisz najlepsze momenty, gdy mały jest głodny wiedzy :D zajęcia opłacasz, ale widzisz efekty, postępy i zadowolenie. Możesz poszukać na początek czegoś tańszego przecież.

CzarnyBlant

Posty: 9