kursy programowania dla dzieci Białystok, polecicie ?

kursy programowania dla dzieci Białystok, polecicie ?

Muszę dopytać, zanim podejmę decyzję. Chcę zapisać córkę na kursy programowania dla dzieci. Jak dziewczynka nie będzie się na takich zajęciach nudziła. Polecacie jakąś placówkę z Torunia? Bardzo dziękuję.

Hymnny4

Posty: 6

 
Ale kursy programowania dla dzieci to coś więcej niż te całe umiejętności. Powiem szczerze, że nie wiązałam wielkich nadziei z kursem w Białymstoku. Okazało się, że młody stał się pilniejszym uczniem i rzeczywiście zaczyna kumać przedmioty ścisłe lepiej niż dotychczas. Nic dodać, nic ująć. Jestem zadowolona, dlatego polecam

donbagino

Posty: 7

 
Jestem podobnego zdania, że nie ma to jak spróbować. Karolinka nie od razu załapała bakcyla, niemniej jednak i tak niezwykle chętnie uczestniczyła w zajęciach. Nauka programowania dla dzieci spodobała jej się po paru lekcjach i teraz nie wyobraża sobie, jak można żyć bez kodowania. Poza tym zauważyłam dużą poprawę z wyników w nauce. Chodzimy na kursy w Szczecinie.

Seba123

Posty: 12

 
To ja też czekam. Z tego, co się dowiedziałam kodowanie dla najmłodszych jest szczególną zabawą. A jak wiadomo, dzięki zabawie dzieciaki uczą się najszybciej. Mogę swobodnie powiedzieć, że ja też jestem mega zainteresowana znalezieniem porządnych lekcji programowania dla dzieci w Kielcach. Z góry dziękuję za polecenia.

czesławek

Posty: 8

 
Nie do końca jestem pewien, czy Ola poradzi sobie na takich zajęciach. Mam nadzieję, iż nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto. Muszę zorientować się, gdzie oferują najtańsze programowanie dla dzieci w Kielcach. Podobno są też kursy wakacyjne połączone z jakimś wyjazdem. Niezła frajda dla dziecka :D

Specjalista

Posty: 15

 
To programowanie dla dzieci to coś chyba idealnego dla mojego synusia. Nosa nie wyściubia z komputera. Mam w planach wprowadzić konkretny szlaban, a taki kurs byłby może odskocznią. Fajnie, że szkoła funkcjonuje w Lublinie.

Marko

Posty: 14

 
Natomiast kursy programowania dla dzieci to coś wiecej niż te całe umiejętności. Powiem szczerze, iż nie wiązałam gigantycznych nadziei z kursem w Białymstoku. Okazało się, iż młody stał się pilniejszym uczniem i naprawdę zaczyna kumać przedmioty ścisłe lepiej niż dotychczas. Nic dodać, nic ująć. Jestem zadowolona, wobec tego polecam

mercedess

Posty: 8

 
Polecam tę placówkę edukacyjną https://www.giganciprogramowania.edu.pl. Są rzeczywiście wyborni. Bez najmniejszych obaw można tu zapisać pociechę na programowanie dla dzieci. Funkcjonują również w Szczecinie.

Dziadek

Posty: 13

 
Jeśli chodzi o naukę programowania dla dzieci w Lublinie, to do tej pory nie znaleźliśmy z mężem ciekawej oferty. Może coś przeoczyliśmy? Wszystkich znawców i doświadczonych rodziców proszę o polecenia. Musimy spróbować, bo to jak widzę, jest świetny sposób na zajęcia dodatkowe przynoszące większe korzyści.

czarnuszek

Posty: 10

 
Przeglądam oferty z Torunia i też widzę, iż jest kilka interesujących placówek. Proponują naukę programowania dla dzieci w kilku grupach wiekowych, nawet dla tych najmłodszych. Ciekawa jestem, czy to nie za wcześnie. Może się mylę. Jak coś, to piszcie, polecajcie i opiniujcie :)

Becik45

Posty: 9