Jakie ? przedszkole wilanów

Jakie ? przedszkole wilanów

Które niepubliczne przedszkole w Wilanowie polecacie? Jeśli macie rozeznanie, z góry dziękuję za pomoc. Myślałam o przedszkolu o profilu sportowym, bowiem Maciuś jest bardzo aktywnym dzieckiem i pewnie byłby zadowolony.

Olipet56

Posty: 8

 
Jak uważasz, iż przedszkole o profilu sportowym, to właśnie to, czego chcesz dla swojego dziecka, to polecam to niepubliczne przedszkole w Wilanowie karatekids.eu. Moja córa ma już rok za sobą. Jest niezwykle zadowolona.

bodeksus

Posty: 24

 
Ja również myślałam nad posłaniem Nadii do prywatnego przedszkola w Wilanowie. Nie ma tu u nas polecanych państwowych placówek. I ogólnie ciężko się do takich zdobyć. Które polecacie?

Hostelos3

Posty: 7

 
Myśleliśmy z mężem nad profilem sportowym, ale nie wiem, czy to przypadkiem nie za duże obciążenie dla trzylatka. Dowiedzieliśmy się, że jest fajne przedszkole w Warszawie na Wilanowie właśnie o profilu sportowym, więc jak macie jakieś opinie, piszcie. Z góry dziękujemy.

Malinka Moja

Posty: 9

 
Mnie również wydaje się, że edukacja w przedszkolu jest bardzo ważna. Najmłodsze dzieci uczą się najszybciej i bez najdrobniejszych problemów. Wybrałam niepubliczne przedszkole w Wilanowie i nie narzekam ani na opiekę, ani na program codziennych zajęć.

Garguł12

Posty: 6

 
Z własnego doświadczenia wiem, że najlepsze to jednak prywatne placówki przedszkolne. W takich miejscach mają przede wszystkim ciekawe programy zajęć. Dzieci nie nudzą się, albowiem po prostu nie ma czasu na nudę. Z wyboru przedszkola na Wilanowie jestem niezwykle zadowolona. Decyzji nie zmieniam, albowiem mój synek czuje się w nim jak w domu.

Nikiiii

Posty: 10

 
Też bym chciała znaleźć jakieś sprawdzone prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów. W Warszawie mieszkam od niedawna i nie mam tu żadnego rozeznania w tych sprawach.

Nowa

Posty: 9

 
No właśnie to niezwykle znaczące, żeby dziecko czuło się w przedszkolu jak w swoim drugim domu. Mam nadzieję, że moja decyzja co do przedszkola w Miasteczku Wilanów będzie równie dobra jak wasza.

Strzała

Posty: 17