Oferta, niepubliczne przedszkole wilanów

Oferta, niepubliczne przedszkole wilanów

Niedawno przeprowadziliśmy się do Warszawy i poszukujemy teraz rzeczywiście sprawdzonego prywatnego przedszkola w Miasteczku Wilanów. Jeżeli polecacie jakąś placówkę, z góry serdecznie dziękujemy.

Aliner56

Posty: 5

 
Dla dziecka w przedszkolu najważniejszą kwestią jest poczucie bezpieczeństwa, zatem szukamy z mężem czegoś rzeczywiście sprawdzonego. Jeśli już mamy płacić, albowiem za prywatne przedszkole w Wilanowie trzeba trochę zapłacić, to musimy być pewni, iż nasza córka będzie pod dobrą opieką i będzie miała sporo interesujących zajęć.

czartoryski

Posty: 6

 
Nie będę się na razie stresować, albowiem moje maluszki mają niespełna roczek :) Ale dzięki, wiem, że o przedszkolu w Wilanowie trzeba pomyśleć trochę wcześniej.

deksta84

Posty: 13

 
Mój synek chodzi do tego prywatnego przedszkola w Wilanowie karatekids.eu. Jesteśmy zadowoleni, ponieważ widzimy, jak Franek znakomicie się tutaj rozwija. Polecamy z własnego doświadczenia jako rodzice, jakim też zależało na dobrym przedszkolu.

Warszawiak

Posty: 22

 
Wiem, iż prywatne przedszkole w Wilanowie kosztuje, lecz szczerze polecam. Sama zastanawiałam się i miałam wiele obaw. Niemniej jednak zdecydowaliśmy się z mężem na prywatne przedszkole i decyzji nie żałujemy. Koszty to jedno, drugie to świetna opieka i sporo ciekawych zajęć i wyjść.

Marko

Posty: 8

 
Jeżeli polecacie jeszcze jakieś przedszkole w Wilanowie, to chętnie zapoznam się z propozycją. Muszę odnaleźć coś na przyszły rok, więc już teraz chcę się zorientować, żeby nie szukać na ostatnią chwilę, albowiem wiem, iż ciężko jest z miejscami.

Antekkk

Posty: 5