zajęcia pozalekcyjne dla dzieci, gdzie warto ?

zajęcia pozalekcyjne dla dzieci, gdzie warto ?

Cześć. Na jakie zajęcia dodatkowe dla młodzieży powinnam zwrócić szczególną spostrzeżenie jako rodzic? Proszę dajcie znać :-)

Wariat

Posty: 7

 
Doskonałym rozwiązaniem jest zapisanie malucha na warsztaty z programowania, które organizowane są między innymi w tej szkole: https://www.giganciprogramowania.edu.pl. Mogę ją bez wahania polecić, ponieważ widzę ogromny postęp, jaki notuje moje dziecko :)

bodzik155

Posty: 10

 
Wspólnie z mężem staraliśmy się nie oszczędzać, gdy w rachubę wchodziły zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży. Przykładowo mój syn uczy się programowania.

mazi1991

Posty: 11

 
Rewelacyjną inwestycją w dzieci są warsztaty z programowania, które mogą otworzyć maluchom zupełnie nowe możliwości, których nie mieliśmy my będąc w ich wieku. Pomyślcie o tym, gdy będziecie narzekać na cenę.

Gerda

Posty: 11

 
Naukę programowania najlepiej rozpocząć możliwie jak najwcześniej. Nie dziwię się, że jej zalążki pojawiają się już w szkole podstawowej. Dobry programista potrafi zarabiać naprawdę niebotyczne kwoty.

michał

Posty: 6

 
Trudno mi powiedzieć, czym powinniście kierować się wybierając dla swoich dzieci zajęcia pozalekcyjne. Zwróćcie przede wszystkim uwagę na ich zainteresowania, dzięki czemu zajęcia mogą stać się prawdziwą przyjemnością.

mercedess

Posty: 12

 
Wychodzę z założenia, iż należałoby zainwestować pieniądze w zajęcia pozalekcyjne dla dzieci. Dzięki takowym maluchy mogą rozwijać własne umiejętności, zdobywać nową wiedzę.

kllarka

Posty: 9

 
Niesłychanie cieszę się, że miałem okazję zapoznać się z Waszymi sugestiami. Mam wrażenie, że dzięki nim wykupię zdecydowanie najlepsze zajęcia dla młodzieży.

klimnny6

Posty: 17

 
Gorąco polecam zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży, które będą jednak zgodne z zainteresowaniami syna bądź córki. Wyłącznie w takich okolicznościach dziecko będzie rozwijało się w pożądanym kierunku.

kluberst

Posty: 19

 
Nie miałem jakiegokolwiek pomysłu, jeżeli chodzi o zajęcia dla dzieci, na które mógłbym je zapisać. Przyznam szczerze, iż inicjatywą wyszedł mój syn, który zaproponował, iż chciałby rozpocząć kształcenie w zakresie programowania. Teraz odnosi coraz większe sukcesy w tym zakresie. Jesteśmy niesłychanie zadowoleni!

kwiat_r151

Posty: 21