szkolenia bhp w katowicach, oferta

szkolenia bhp w katowicach, oferta

Zastanawiam się czy bhp na śląsku jest przestrzegane bardziej niż w innych regionach? U was są kopalnie i praca niebezpieczna, zatem jestem ciekawy czy te szkolenia w ogóle się jakoś różnią od tych, jakie są chociażby na północy

Facio

Posty: 3

 
U nas szkolenia nic nie dają, bo każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Niestety później to jest niebezpieczne dla pracowników, ale ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

gargulek

Posty: 8

 
Trudno jest porównać to, co mają na bhp na śląsku z tym, co jest dla przykładu na pomorzu. To całkowicie inny przemysł, wobec tego trzeba inaczej podchodzić do takiego szkolenia. W ten sposób uzyska się bezpieczeństwo w pracy, co przecież może komuś uratować zdrowie, a nawet życie.

ZaNK3R

Posty: 4

 
Odbywam szkolenia bhp w Katowicach i akurat pracuje, jako kierowca także nie ma tutaj różnicy czy to centrum kraju czy inny region. Na pewno w przypadku górnictwa jest to całkowicie, co innego, ale u mnie nie.

krysian6

Posty: 6

 
Osobiście mamy podejście niezmiernie fachowe do szkoleń bhp. W kryzysowej sytuacji będzie wiedział, co mam zrobić i kto wie może mi to nawet uratować życie, dlatego nie chce tylko słuchać, natomiast chce też jak najwięcej z tego zapamiętać.

hamm45

Posty: 10

 
Znajdziesz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, bo firm, które przy kopalniach pracują jest niezmiernie mnóstwo. Wystarczy troszkę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

urszulka

Posty: 11

 
Na szkoleniach to jest tak, iż jedni bujają w obłokach, a inni będą słuchać. Potem jest tak, iż Ci, co słuchali ratują życie tym, co nie robili wówczas nic. Sam się już o tym kiedyś przekonałem, dlatego radze słuchać, robić notatki i powtarzać sto razy to samo, a wówczas wchodzi nam to w nawyk i wiemy, co mamy robić, kiedy jest kryzysowa sytuacja.

ooops65

Posty: 24

 
Według mnie to na takich szkoleniach jest bardzo nudno, albowiem ciągle mamy to samo. Już mi się nie chce na to chodzić, niemniej jednak muszą wiecej się pojawiam wtedy, kiedy chce tego pracodawca.

TomekK

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o szkolenia bhp w Katowicach to wystarczy, że wejdziesz na stronę http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i masz kogoś poprawnego.

Ryszardzik3

Posty: 11

 
Nie wszyscy wiedzą, że szkolenia to nie tylko wiedza o tym, czego nie robić żeby nie stworzyć zagrożenia dla życia. To również wiedza o tym, co pracodawca ma nam zapewnić na naszym stanowisku pracy. Wiemy wtedy, co nam się należy i możemy tego się domagać. Takie mamy przecież prawo.

Olipet56

Posty: 7